Nastavení cookies

Z údajů v elektronickém formuláři se zveřejní pouze obsah pole Text ke zveřejnění. Inzerující proto musí v tomto poli uvést kontaktní údaj, aby ho mohl zájemce inzerenta kontaktovat! ČLK nezprostředkuje kontakty mezi inzerentem a zájemcem o inzerci.

Zveřejnění inzerátu

Uzávěrka pro inzerci v časopise ČLK je 20. dne v měsíci. V případě komerční inzerce bude zveřejněn jen ten inzerát, který bude do data uzávěrky uhrazen, tj. platba bude připsána na účet ČLK.
Na webových stránkách ČLK je inzerát zveřejněn až po připsání platby na účet ČLK, v případě člena obratem. Faktury jsou zasílány až po provedené platbě.

Úhrada inzerce ze zahraničí:
Toto pole je nutné zaškrtnout v případě úhrady inzerátu ze zahraničí. K ceně inzerátu se tak připočte manipulační poplatek 290 Kč. Poplatky bance je nutné zadat jako plátce OUR.

Počet zveřejnění:
Slouží k výběru čísla (čísel) časopisu, pro zveřejnění inzerce. Člen ČLK má zvýhodněnou inzerci, která může být zveřejněna maximálně 2x, poté je ale možné inzerát zadat znovu. Komerční inzerce může být zveřejněna maximálně po dobu jednoho roku.
Počet zveřejněných dní nabídky (max. 60) slouží k zadání počtu dní, po které chce mít inzerující na webových stránkách ČLK inzerát zveřejněn. Maximální počet dní zveřejnění je 60 dní.

Odeslání vyplněného formuláře:
Po vyplnění formuláře a jeho případném doplnění podle požadavků chybových hlášení, které se mohou objevit v podobě textů v horní části formuláře, je možné vyplněný formulář odeslat tlačítkem Odeslat ke zpracování. Odesláním v případě hrazené inzerce souhlasíte s tím, že za zveřejnění inzerce uhradíte částku vypočtenou v poli Cena celkem s DPH. Je-li všechno v pořádku, objeví se hlášení o úspěšném odeslání.

Mohlo by vás zajímat

Důležité informace

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy