Nastavení cookies

Plná moc pro ČLK-o.s.

18.02.2015 | Prezident

Vydání tzv. úhradové vyhlášky každoročně předchází dohodovací řízení mezi pojišťovnami a představiteli poskytovatelů zdravotních služeb.

   O tom, zda Česká lékařská komora bude mít dost síly hájit zájmy soukromých lékařů v dohodovacím řízení o úhradách zdravotních služeb pro rok 2016, se rozhoduje již nyní.

 • Chcete, aby vaše ekonomické zájmy hájilo nejsilnější sdružení poskytovatelů s profesionálními právníky a ekonomy?

• Jste soukromým lékařem – ambulantním specialistou, gynekologem, praktickým lékařem nebo provozujete vlastní laboratoř či radiodiagnostické pracoviště?

• Chcete se bránit ekonomické zvůli státu a zdravotních pojišťoven, které zneužívají nejednotnost nás lékařů?

 

    Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ANO, pak neváhejte a zašlete plnou moc pro ČLK – o.s., abychom mohli v dohodovacích řízeních hájit také vaše oprávněné zájmy.

 

    Žádáme o vyplnění formuláře plné moci také ty poskytovatele zdravotních služeb, kteří svoji plnou moc ČLK – o.s. udělili již v minulosti, ale nejsou si jisti, jestli nezplnomocnili ještě nějaké jiné sdružení poskytovatelů.

 

 

MUDr. Milan Kubek – prezident ČLK

Soubor Velikost
CLKos_plna__moc_varianta2015.pdf 659 kB
Kategorie

Pro lékaře

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy