Nastavení cookies

Vítejte na nových internetových stránkách

14.11.2011 | Další organizační složky / Tiskové oddělení

ČLK spustila svůj nový web.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, 

Česká lékařská komora spustila svoje nové internetové stránky. Důvodem pro tento krok byla snaha zjednodušit a zpřehlednit pro lékaře, veřejnost i novináře přístup k důležitým informacím. Zároveň také stránkám dát novou, modernější tvář. Doufáme, že tyto dva cíle se všem autorům a spolupracovníkům, kteří se na tvorbě webu podíleli, podařilo naplnit. Samozřejmě, ne všechno se dát předpovědět a od počátku nastavit k úplné dokonalosti. Stránky se jistě v nějbližších dnech budou ještě trochu upravovat podle praktických zkušeností návštěvníků. Proto přivítáme Vaše názory a postřehy, které nám ke stránkám napíšete. 

Hlavním zjednodušením ve struktuře webu je sloučení dříve rozdělených částí pro lékaře zaměstnance a lékaře soukromé do jedné skupiny. Mnohé příspěvky se pro obě skupiny často překrývají.  Další důležitou změnu představuje lišta vlevo na hlavní stránce, kde vedle základních kontaktů a struktury ČLK naleznete tři novinky, které by Vám měly usnadnit navigaci na stránkách. První jsou bannery s odkazem na aktuálně důležitou či zajímavou část stránek, na kterou Vás chceme upozornit (například sjezd ČLK). Druhou představují  přímé odkazy na nejčastěji navštěvované části stránek a třetí je kalendář akcí. Ten se bude ještě dopilovávat, v ideální podobě by měl být propojen se databází kurzů a seminářů. 

Vážení návštěvníci, vítejte na nových interentových stránkách ČLK. Doufáme, že zde najdete informace, které hledáte.

Vážené lékařky a lékaři, věříme, že stránky pro Vás budou nejenom důležitým zdrojem informací, ale také prostředkem k těsnějšímu kontaktu s Vaší profesní organizací. 

Kategorie

Pro lékaře

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy