Nastavení cookies

Konference ČLK - "Zdravotnictví volá o pomoc! Co bude po volbách?"

06.09.2017 | Prezident

ČLK pořádá  ve čtvrtek dne 21. září  2017 v Hotelu NH Prague City, Mozartova 261/1, Praha 5 mimořádnou konferenci, na kterou zveme zdravotnické experty politických stran, které mají podle předvolebních průzkumů reálnou šanci na překročení hranice 5% potřebné pro vstup do Poslanecké sněmovny ČR.

Svoji účast přislíbili:
ANO 2011 – Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch
Česká pirátská strana – MUDr. Zdeněk Hřib
ČSSD – JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA
KDU-ČSL – MUDr. Vít Kaňkovský
KSČM – Mgr. Soňa Marková
ODS – Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.
Starostové a nezávislí – omluva
Strana zelených – Doc. MUDr. Jan Trnka
Svoboda a přímá demokracie – MUDr. Jaroslav Dvořák
TOP 09 – Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.

 

Cílem konference je umožnit zdravotnickým expertům hlavních kandidujících politických stran a hnutí vedle sebe na jednom místě prezentovat své plány a program pro zdravotnictví. Lékařům i v široké veřejnosti bychom tak rádi usnadnili orientaci v programech jednotlivých politických stran, které jsou často jen velmi obtížně navzájem porovnatelné.  

 

Konference, která je plánována od 14:00 do 18:00 hodin s jednou přestávkou, by po úvodní prezentaci „Krizového plánu pro zdravotnictví“, který vypracovala Česká lékařská komora, pokračovala vystoupením expertů jednotlivých politických stran, které jsme požádali o prezentaci v délce maximálně 10 minut. V druhé části budeme požadovat odpovědi na jednotnou sadu otázek, kterou jsme expertům politických stran předem zaslali.
 

 

Soubor Velikost
Co bude dál po volbách - otázky ČLK.pdf 628.9 kB
Kategorie

Sekce ČLK

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy