Nastavení cookies

ČLK sestavuje tým pro fotbalové mistrovství světa lékařů

07.03.2013 | Další organizační složky / Tiskové oddělení

V termínu 29. 6. – 7. 7. 2013 se uskuteční v Budapešti fotbalové mistrovství světa, které je určeno pouze lékařským týmům. Každý hráč musí vlastnit lékařský diplom a mít věk minimálně 25 let.

 

V termínu 29. 6. – 7. 7. 2013 se uskuteční v Budapešti fotbalové mistrovství světa, které je určeno pouze lékařským týmům. Každý hráč musí vlastnit lékařský diplom a mít věk minimálně 25 let. V mužstvu může být zaregistrováno nejvýš 25 hráčů.

Souběžně s mistrovstvím je organizován XIX. Celosvětový kongres medicíny a zdraví. Aktéři fotbalového klání budou automaticky oprávněni zúčastnit se i kongresu.

Registrační poplatek 5000 eur za tým hradí Česká lékařská komora. Obsahuje: uvítací večeři, večeři na rozloučenou, společenskou aktivitu, hřiště a všechny výdaje spojené s fotbalovými zápasy, transfery mezi oficiálním místem konání (Ramada Resort Budapešť) a jednotlivými hřišti a účast na konferenci.

Na turnaj je již přihlášeno 13 týmů. Kromě pravidelných zámořských účastníků USA, Brazílie, Jižní Koreje a Austrálie se přihlásila i řada evropských zemí: Španělsko, Velká Británie, Švédsko, Německo, Rakousko, Litva, Bělorusko, Rusko a pořadatelská země, Maďarsko.

Pozvánku na turnaj obdržela i Česká lékařská komora.

Přihlaste se do lékařského týmu České republiky!

Zájemci o aktivní účast v mužstvu se mohou hlásit na sekretariát ČLK na e-mailovou adresu: sekretariat@clkcr.cz

Do přihlášky prosím uveďte: jméno, příjmení, tituly, datum narození, lékařské pracoviště, místo v mužstvu, na kterém byste chtěl hrát (brankář, obránce, záložník, útočník), fotbalovou praxi z minulosti i současnosti, telefonní spojení a e-mailovou adresu, na níž s vámi můžeme nejrychleji komunikovat.

Pozor: Uzávěrka přihlášek je 31. března 2013.

Kategorie

Sekce ČLK

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy