Nastavení cookies

Nižší příjmy, přísnější regulace, vyšší náklady, nárůst administrativy, hrozba ztráty smluv se zdravotními pojišťovnami.

23.01.2013 | Další organizační složky / Tiskové oddělení

Apatie a skuhrání však nejsou řešením. Změnu k lepšímu si můžeme vynutit pouze silou.

Ve čtvrtek 31. ledna se koná mimořádná porada předsedů OS ČLK a představenstva komory, která rozhodne o pořádání protestních akcí lékařů a jejich formě. Pro takto zásadní rozhodnutí potřebujeme především vědět, zda vy a vaši kolegové jste odhodláni hájit své oprávněné profesní a ekonomické zájmy. Kontaktujte, prosím, neprodleně předsedu vašeho okresního sdružení ČLK. Uvědomte si, že bez vaší aktivní podpory nemá vedení komory při nejlepší vůli možnost nějaké změny k lepšímu vyjednat. S politiky se totiž, jak známo, jedná až na drobné výjimky většinou dobře, avšak s politiky, kteří jsou pod tlakem, se přesto vždy jedná mnohem lépe. 

Svoji budoucnost máme zatím ještě ve svých vlastních rukách. Pokud se přestaneme bát a budeme jednotní, pak nemůžeme prohrát!

Milan Kubek

Název Velikost
Dopis prezidenta ČLK lékařům - 23.01.2013.pdf 42.5 kB
Kategorie

Sekce ČLK

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy