Nastavení cookies

Lékařská komora vyzývá výrobce a dodavatele ochranných prostředků

26.05.2020 | Prezident

Výzvu výrobcům a dodavatelům naleznete níže

Česká lékařská komora vyzývá

 české výrobce a dodavatele ochranných zdravotnických pomůcek

 

Vzhledem k tomu, že ze strany státu (Ministerstvo zdravotnictví ČR a Ministerstvo vnitra ČR) i krajů již bylo ukončeno zásobování lékařů ochrannými pomůckami, obrací se Česká lékařská komora na výrobce a dodavatele osobních ochranných pomůcek, zejména roušek, respirátorů, obleků, rukavic, brýlí, štítů a dalších, aby své produkty nabídli lékařům prostřednictvím informačních kanálů, kterými komora disponuje.

Řada lékařů stále marně shání další kvalitní osobní ochranné pomůcky za férové ceny a obrací se na svou stavovskou organizaci s žádostí o zprostředkování kontaktů na výrobce a dodavatele kvalitních, certifikovaných ochranných prostředků.

Česká lékařská komora nabízí výrobcům a dodavatelům ochranných pomůcek možnost bezplatného zveřejnění nabídek na webových stránkách komory (www.lkcr.cz) a Facebooku ČLK*. Výrobci a dodavatelé mohou zdravotníky oslovit také zvýhodněnou inzercí v časopisu Tempus Medicorum, který lékařská komora bezplatně zasílá všem lékařům a lékařkách v ČR.

Podpořte naše lékaře i další zdravotníky v jejich náročné práci a pomozte nám připravit se na možné další vlny epidemie. Společně můžeme vytvořit katalog nabídek, ze kterých si budou moci vybrat to, co potřebují.

Nabídky ve formátu PFD, anebo ve formě odkazu na konkrétní webovou stránku obsahující nabídku ochranných pomůcek pro lékaře lze zasílat na e-mail: kancelarclk@clkcr.cz.

 

MUDr. Milan Kubek, prezident ČLK

 

-----------------------------------------------

ČLK si vyhrazuje právo nabídku nezveřejnit, a to bez uvedení důvodu.

Kategorie

Sekce ČLK

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy